Dere e hymjes

Shitet nga: Valon 11 Dhj 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes ket der te hymjes nga druri me dimensione 1.40 me 2.25 ,me nje qmim shume te volitshum --75 EUroo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim