Dere te blinduar per banese

Shitet nga: bekim 25 Dhj 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dere te blinduar te hymjes per banese te pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim