Dere

Shitet nga: Rexhep 05 Pri 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dere 2 cop
1)Dimensioni 0.70
2)Dimensioni o.90
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim