Deren e blinduar

Shitet nga: bujar 19 Tet 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dera e blinduar e perdorur pa kornize ose pa ram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim