Drita Neoni profesionale

Shitet nga: Leka 22 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Drita neoni profesionale per objekte afariste dhe shtepiake!
Qmimi: 15 euro
Kontati Tel/Viber 045 951358
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim