Drita neonit te reja

Shitet nga: privat 14 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten panell dritat e neonit te reja prodhim gjerman,33 copa jan 1.20×30cm,17 cop jan 60×60cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim