Drita për amstrong.

Shitet nga: Butrint 27 Gsh 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes drita për amstrong.. 10copa në gjendje të rregullt.
10€/1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim