Drita per ndriqim

Shitet nga: Agim 06 Shk 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 130 cop drita per ndriqim ne gjendje te rregullt .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim