Dritare

Shitet nga: Elon 20 Dhj 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
10 dritare prodhim I lesnes prej druri dhe 2 dyer ballkoni te gjitha me mekanizum sloven te gjitha per vetum 160€ me pakic 20€ cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim