Dritare

Shitet nga: Afrim Kasumi 28 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes tri dritare per banjo me dimensione 60x60 te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim