Dritare

Shitet nga: bakir 27 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 13 dritare nga 7euro copa
1,40/80
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim