Dritare Druri

Shitet nga: Agron 08 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Jane dritare te perdorura qe i kam ndrruar pas renovimit te shtepise faleminderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim