Dritare Dyrë

Shitet nga: Shkodran 14 Gsh 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Te gjitha keto dyer dhe dritare siq po shihen ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim