Dritare Plastike PVC

Shitet nga: bedria 30 Pri 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare nga plastika (PVC) Trashesia e veshes 8.6cm Dimenzionet :80me60 Me 3 xhama Me rolet te aluminit. e jap edhe ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim