Dritare alumini

Shitet nga: sheti 26 Shk 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare alumini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim