Dritare dhe Dyer nga plastika me material gjerma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BESELICA sh.p.k - dyer dhe dritare nga PVC 29 Gsh 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Fabrika "BESELICA" me tradite 15 vjeqare, ben prodhimin e dyerve dhe dritareve nga plastika me material te firmes se njohur gjermane REHAU dhe teknologji gjermane.

Prodhojm keto lloje te produkteve me porosi: Dritare te dimenzioneve te ndryshme, Dritare Harkore, Dyer te Hyrjes, Dyer te Dhomave, Dyer te Banjove, Dyer te Terasave, Dyer Rreshqitese, Vitrina, Ndriques te ndryshem, Dyer dhe Dritare me ngjyra te ndryshme, Roleta, Xhama te dimenzioneve te ndryshem, etj

Ne ju garantojm per cilesi, qendrushmeri dhe kualitet te larte te prodhimeve tona.

Transporti dhe montimi GRATIS per tere teritorin e Kosoves.

Ne kuader te "Beselica Group" operon edhe Fabrika e Bllokave "Euro Bllok" ne Podujeve, e cila ben prodhimin e bllokave te dimenzioneve te ndryshme nga argjila (shih foton bashkangjitur).

Per me shume informata, ju ftojm te na vizitoni ne ekspoziten (showroom) e prodhimeve tona ne Fushe Kosove (afer Petrol Company), si dhe fabriken ne Rr. Skenderbeu p.nr ne Podujeve.

Na kontaktoni:
Tel: +386 (0) 49 875 875
E-mail: info@beselica.com
Web: www.beselica.com

Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim