Dritare druri

Shitet nga: Eloni 16 Pri 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare druri 10cop dhe 2dyer druri per ballkon me qmim shum te volitshum 80€ komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim