Dritare komplet

Shitet nga: Kadri 15 Nën 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritaret shiten komplet per kat shtepie
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim