Dritare kulmi

Shitet nga: xxx 30 Tet 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare kulmi e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim