Dritare me resheta 175x235, 120x235

Shitet nga: Damijan 17 Nën 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dy dritare me resheta, 1 copa 175x235cm, 1 copa 120x235cm. Kam largu nga banesa e re. Pa perdorta. Adresa - Lidhja e Prizrenit, Tophane. Cmimi shume te mire - 150 EUR. Telefoni 049 787 934.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim