Dritare ne gjendje te mire

Shitet nga: Shefqet 25 Dhj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim