Dritare të Drurit

Shitet nga: DRILON 10 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dritaret e drurit jon tmira te perdorura 12 copa komplet edhe roletat veneciane jon me to qmimi per dritare 20€ copa ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim