Dritare te aluminit per ballkan urgjentisht

Shitet nga: Bardh 09 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare te aluminit per ballkan 4m e gjere dhe 2.50m e gjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim