Dritare te drurit

Shitet nga: veba 05 Sht 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dritare te drunit jan 6 dritare dhe 2 dyer tarase shum te ruajta bojm drrim edhe me dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim