Dritare te drurit

Shitet nga: siari 01 Nën 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dritaret nga druri shume te ruajtura prodhim nga lesna. Mund te perdoren per shpi si dhe per garazha ose per dic tjeter. 9 copa dhe 1 der tarase. Standarde
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim