Dritare

Shitet nga: Florent 05 Gsh 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dy dritare ne mas 140-80 ne gjendje shum te mir edhe me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim