Dritare

Shitet nga: Hazdret 23 Gsh 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 10 dritare ] 7 copa 140×80 3 60×60 dy dyer tarasave 205 ×80 { 4 Dyer pa rama veq ansoret ikan } jan slloven shum shum te rujtne jon cmimi 220 ero ikom hjek shpin e kam dhan pèr banes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim