Dritare

Shitet nga: Neva 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritaret kane keto dimenzione 80x140

Jane 3 dritare dhe kane te njejtat dimesione.Cmimi vlen per te gjitha dritaret
Dritaret po ashtu kane dy xhama!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim