Dritare

Shitet nga: anita 02 Tet 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten tri pale dritare, dy jane te drurit te perdorura me dimensione 1.40 x1.40/ 2.10 x1.40 dhe nje treshe 2.30x1.64 e gjere prej alumini ne gjendje te mire.
Ne dispozicion vetem deri te dielen me 04.10.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim