Dritare

Shitet nga: Albin 12 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 16 dritare 1 der te ballkonit dhe deren e hyrjes.
I shesum edhe ndaras, per me shum informata na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim