Dritare

Shitet nga: Dritare 19 Nën 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 20 cope dritare te perdorura. Per me shume kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim