Dritare

Shitet nga: Nehat 10 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
6 dritare standarte 2 te ballkonit 1 e banjos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim