Dritare

Shitet nga: jeton 13 Pri 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shiten dritare te prodhimit lesna nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim