Dritaret

Shitet nga: Dritare 28 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten 2 dritare 1 vit te perdorura prodhim i Lesnes 1 i djath 1 i majt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim