Dritaret e drurit shum te mira

Shitet nga: egzoni 23 Gsh 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dritaret e drurit me roleta te mbrenshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim