Dritaret per lokal

Shitet nga: Naseri 08 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes Dritaret per shitore. Jane te punuara nga Alumini me xhama te dyfishte ( vakum), jane te gatshme per montim, gati si te reja dhe te pademtuara me dimenzione perafersisht 7 metra.... qmimi sipas marreveshjes. Dritaret gjenden ne Prishtine ne Taslixhe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim