Dyer

Shitet nga: TR 11 Sht 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten dy dyer te dimensioneve 255 cm x 92 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim