Dyer Automatike

Shitet nga: AUTOMATIC DOORS 24 Gsh 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
AUTOMATIC DOORS .
Bënë shitjen, montimin dhe servisimin për.
DYER AUTOMATIKE PER GARAZHA. .
DYER AUTOMATIKE ME SENZOR.
DYER INDUSTRIALE.
MOTORR PER DYER TE GARAZHAVE DHE PER DYER TE OBORREVE.
DYER TE DHOMAVE ORIGJINALE GJERMANE.
DYER PER OBORRE ..

Salloni ynë gjendet në Magjistralen Prishtinë- Mitrovicë në fshatin Milloshevë.

I tërë shërbimi ynë është me garancion..


Kontakt:
Tel: 044 393 088 / 049 393 088
Viber: +386 49 393 088
www.automaticdoors-ks.com
automaticdoors08@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim