Dyer Dhe Dritare

Shitet nga: Visar 28 Sht 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Jon ne Gjendje Te Rregullt
Dera e hyrjes 2 krashe- Qmimi Sipas marrveshjes
Ndersa Dritaret 15euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim