Dyer Dhe Dritare

Shitet nga: Visar 01 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe Dritare nga Druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim