Dyer Dritare Roleta Gilindera

Shitet nga: WINWORK Sot 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Kryejm keto pune:
Dyer, Dritare, Roleta,Gilindera, Fasada strukturale dhe gjysemstrukturale nga plastika dhe Alumini
Materiali I PVC eshte www.trocal.de (Trocal).Troisdorf- Germany.Trashsia 70-80-90 mm me 2, 3 dhe 4 goma me 5-6 fusha termike.Me xham termoizolues Llovi dhe te mbushura me argon te cilet parandalojn ndryshimin e klimes , rrezet ultravjolete dhe ato rrezet kancerogjene I cili Xham munet te jete me dy dhe me tre xhama dhe I njejti te kete efekt ne 4 stinet e vitit.
Mekanizmi "Siegenia"
Alumini "Alumil"
Shufrat e metalit 1.6 mm etj.
Kompanija jone eshte e specializuar, licencuar ne vendet e BE-së.
Kemi pervoje me rreth 20 viteve.Qmimet jane te volitshme per krah kualitetit te cilin e kemi.
Ne ju garantojm per cilesi dhe kualitet.
Per me shum kontaktoni ne nr + viber 044 374 664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim