Dyer Dritare Roleta Gilindera nga Plastika

Shitet nga: Windor Plast 22 Sht 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm:Dyer, Dritare, Roleta, Gilindera nga Plastika dhe Alumini.Gjithashtu fasada strukturale dhe gjysemstrukturale .
Materiali nga Plastika eshte prodhim I "Trocal"(Troisdorf) Gjermani i cili eshte me 2, 3 dhe 4 goma termike me trashesi 70, 80 dhe 90 mm...se bashku me Mekanizmin "Siegenia" .Ndersa materiali nga Alumini eshte prodhim I "Alumil" Greqi.Roletat kane mundesine e hapjes dhe mbylljes permes Shiritit punues, permes shkopit (Qekerrk), permes nderpreresit elektrik dhe permes internetit pa kurfar problemi.Ato munde te jene te jashtme dhe te brendshme me ngjyra:te bardhe, Hiri, Kafe, dhe Mahagoni .Gjami eshte I punuar nga teknologjia e fundit dhe eshte I kualitetit shume te larte 4+16+4 me Llovi dhe Argon kunder djersitjes dhe temperaturave te uleta dhe te larta e cila gjithashtu parandalon rrezet ultra vjollce, dhe ndrron ngjyr varsisht prej stinës .Pra ndryshon pamje dhe ka efekt ne 4 stinët e vitit.
Kujdes:Fotot qe jane te afishuara jane pune dore e firmes tone "Windor Plast".
Garancioni per keto dhe qindra llojeve te prodhimeve tona jane 5 vite ne mbikqyrjen tone me te gjitha ndrrimet e mundshme te pjeseve ndersa edhe 5 vite te tjera kujdesje pa pjese vetem ndonje intervenim te vogel .Per me shume detaje kontaktoni ne numrin e Tel:+377 044 500 - 448
Faleminderit per Mirkuptim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim