Dyer Lesna 60 euro copa

Shitet nga: Nderim 21 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
5 Dyer Lesna ne shitje shume te mira 60 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim