Dyer Të Drurit

Shitet nga: artan 28 Tet 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyert Jan Të Bajtura Por Jan Te Ruajtura jan t mira

Gjersia 1.20 cm
Gjatsis 1.95cm deri -2m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim