Dyer dhe dritare bej ndrrim edhe me vetur

Shitet nga: bajram 06 Sht 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyer dhe dritare prodhim i belgjikes bej nderrime edhe me vetur shum kualitative dhe qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim