Dyer dhe dritare nga druri me porosi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Zdrukthtaria "Valoni" 21 Jan 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Punoj me porosi dyer dhe dritare nga druri me kualitet te larte dhe te garantuar.Me pervoje 30 vjecare ju ofrojme cilesi dhe sherbime me cmim te volitshem. Dyert mund t'i porosisni te cfaredolloj modelit.Fotografite jane punime te miat.Gjendemi ne Fushe Kosove.Ju mirepresim kliente nga gjithe Kosova.Transporti falas.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim