Dyer dhe dritare nga plastika

Shitet nga: Florim 14 Shk 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dritare ne aksion trashsia 7cm 80x140 75 euro , 8cm 85 euro , dyert e hymjes nga 300 deri 500 euro , dyert e tarasave dhe te banjos 120 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim