Dyer dhe dritare qmimi shum i volitshem

Shitet nga: bajram 24 Gsh 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyer dhe dritare qmimi shum shum i volitshen jane material i belgjikes kualitative
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim