Dyer dhome te drurit

Shitet nga: Lorik 12 Maj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 4 dyer ne gjendje te rregullt me diemnzione standarde dhe tre llustera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim