Dyer dritare

Shitet nga: Flora 18 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Duhet mej hjek vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim